Interacțiune directă cu Smart Cycle 2 - Atlas System
Beta
Atlas System funcționează în regim beta public până la 1 august 2026
Testare beta publică
Site-ul este încă în curs de finalizare înainte de lansarea oficială, astfel încât interfața, secțiunile și conținutul pot continua să fie actualizate.
Aceste modificări nu afectează Smart Cycles. Ele au fost deja create în smart contract și înregistrate permanent pe blockchain, astfel încât actualizările site-ului nu au niciun impact asupra lor.
Închide
Înapoi

Interacțiune directă cu Smart Cycle 2

SMART CYCLE 2 · BNB SMART CHAIN · 19.10.2026

Ambele moduri folosesc același contract SC2. Instrucțiunile SC1 cu lockup nu se aplică acestei adrese.

Citirea datelor

Citirea nu necesită semnătură. Modificările necesită semnătură și BNB pentru gas.

getCycle(uint256)owner · tariffId · principal · openedAt · paid · claimedPeriods
pendingClaim(uint256)amount · fromPeriod · toPeriod
cycleCount()uint256
isSponsorRegistered(address)bool
sponsorOf(address)address
effectiveLimits()Limits
quote(uint256)uint256 · uint256 · uint256

Pregătirea tranzacției

Folosiți ABI-ul publicat al acestui contract implementat. Verificați metoda, ordinea parametrilor, tariful, unitățile tokenului și portofelul înainte de trimitere. Un simplu transfer nu creează un ciclu.

USDTapprove(address spender, uint256 amount)
SC2create(uint8 tariffId, uint256 gross, address sponsor)
SC2claim(uint256 id)

Selectorii și răspunsurile au fost verificate pe BNB Smart Chain. Aceasta nu înlocuiește verificarea codului sau auditul. · 128517812

tariffIdSmart Cycle 2duration (s)totalBps
0Contract Test30010000
2Momentum43200010200
3Confident86400010500
4Trust172800011200
5Premiere259200012100
6President345600013200
7Imperium432000014500
8Marshal518400016000
9Daily Flow Core1728000024000

10000 totalBps = 100%; 24000 totalBps = 240%.

SYSTEM_SPONSOR: 0x28498D22Ff08fc0309d0a82335E8960336003C6b