Interaksi terus dengan Smart Cycle 2 - Atlas System
Beta
Atlas System beroperasi dalam mod beta awam sehingga 1 Ogos 2026
Beta Awam
Laman web ini masih dalam peringkat pemuktamadan sebelum pelancaran rasmi, jadi antara muka, bahagian dan kandungannya mungkin terus dikemas kini. Smart Cycles anda tidak terjejas oleh perubahan ini. Ia telah pun dicipta dalam kontrak pintar dan direkodkan secara kekal pada blockchain, jadi sebarang kemas kini pada laman web tidak memberi kesan kepadanya.
Tutup
Kembali

Interaksi terus dengan Smart Cycle 2

SMART CYCLE 2 · BNB SMART CHAIN · 19.10.2026

Kedua-dua mod kitaran menggunakan kontrak SC2 yang sama. Arahan SC1 dengan lockup tidak terpakai pada alamat ini.

Baca data

Bacaan tidak memerlukan tandatangan. Perubahan memerlukan tandatangan dan BNB untuk gas.

getCycle(uint256)owner · tariffId · principal · openedAt · paid · claimedPeriods
pendingClaim(uint256)amount · fromPeriod · toPeriod
cycleCount()uint256
isSponsorRegistered(address)bool
sponsorOf(address)address
effectiveLimits()Limits
quote(uint256)uint256 · uint256 · uint256

Sediakan transaksi

Gunakan ABI yang diterbitkan bagi kontrak yang telah digunakan ini. Semak kaedah, urutan parameter, ID tarif, unit token dan dompet sebelum menghantar. Pemindahan token sahaja tidak mewujudkan kitaran.

USDTapprove(address spender, uint256 amount)
SC2create(uint8 tariffId, uint256 gross, address sponsor)
SC2claim(uint256 id)

Pemilih kaedah dan respons bacaan disemak di BNB Smart Chain. Ini tidak menggantikan pengesahan kod sumber atau audit. · 128517812

tariffIdSmart Cycle 2duration (s)totalBps
0Contract Test30010000
2Momentum43200010200
3Confident86400010500
4Trust172800011200
5Premiere259200012100
6President345600013200
7Imperium432000014500
8Marshal518400016000
9Daily Flow Core1728000024000

10000 totalBps = 100%; 24000 totalBps = 240%.

SYSTEM_SPONSOR: 0x28498D22Ff08fc0309d0a82335E8960336003C6b