Bezpośrednia interakcja ze Smart Cycle 2 - Atlas System
Beta
Atlas System działa w trybie publicznych testów beta do 1 sierpnia 2026 roku
Publiczne testy beta
Przed oficjalnym uruchomieniem witryna jest nadal dopracowywana, dlatego interfejs, sekcje i treści mogą być aktualizowane. Zmiany te nie wpływają na Twoje Smart Cycles. Zostały już utworzone w smart kontrakcie i trwale zapisane w blockchainie, więc aktualizacje witryny nie mają na nie wpływu.
Zamknij
Wracaj

Bezpośrednia interakcja ze Smart Cycle 2

SMART CYCLE 2 · BNB SMART CHAIN · 19.10.2026

Oba tryby używają tego samego kontraktu SC2. Instrukcje SC1 z lockup nie dotyczą tego adresu.

Odczyt danych

Odczyt nie wymaga podpisu. Zmiany wymagają podpisu i BNB na gas.

getCycle(uint256)owner · tariffId · principal · openedAt · paid · claimedPeriods
pendingClaim(uint256)amount · fromPeriod · toPeriod
cycleCount()uint256
isSponsorRegistered(address)bool
sponsorOf(address)address
effectiveLimits()Limits
quote(uint256)uint256 · uint256 · uint256

Przygotowanie transakcji

Użyj opublikowanego ABI tego wdrożonego kontraktu. Sprawdź metodę, kolejność parametrów, identyfikator taryfy, jednostki tokena i portfel przed wysłaniem. Sam przelew nie tworzy cyklu.

USDTapprove(address spender, uint256 amount)
SC2create(uint8 tariffId, uint256 gross, address sponsor)
SC2claim(uint256 id)

Selektory i odpowiedzi odczytu sprawdzono w BNB Smart Chain. Nie zastępuje to weryfikacji kodu ani audytu. · 128517812

tariffIdSmart Cycle 2duration (s)totalBps
0Contract Test30010000
2Momentum43200010200
3Confident86400010500
4Trust172800011200
5Premiere259200012100
6President345600013200
7Imperium432000014500
8Marshal518400016000
9Daily Flow Core1728000024000

10000 totalBps = 100%; 24000 totalBps = 240%.

SYSTEM_SPONSOR: 0x28498D22Ff08fc0309d0a82335E8960336003C6b